رد کردن لینک ها

خدمات ما

ما چه خدماتی را به شما ارائه میدهیم

تولید

شرکت لاستیک خوزستان در سال ۱۳۷۶ تأسیس گردیده و امروز به عنوان بزرگترین و مهمترین تولید کننده تیوب و نوار در سایزهای مختلف سواری  وانتی   اتوبوسی   باری کشاورزی صنعتی  راه سازی  موتوری دوچرخه ای و اسکوتری در حال فعالیت می باشد .

صادرات

هدف ما گسترش صادرات محصولات و توسعه تولیدات داخلی و حضور در بازارهای جهانی با تمام توان و ارائه محصولات با کیفیت و رقابت پذیر در سطح جهانی می‌باشد.

جهانی شدن

در سال ۱۳۸۷ ۲- ISOTS/۱۶۹۴۹ در سال ۱۳۹۰ برنامه های دیگری در جهت تلفیق نظام یکپارچه سیستم های مدیریت (IMS) و نیز تدوین برنامه های منظم ایمنی و بهداشت تحت عنوان OHSAS-۱۸۰۰۰ در حال پیگیری و اجرا در آینده نزدیک میباشد .

درباره ما

شرکت لاستیک خوزستان در سال ۱۳۷۶ تأسیس گردیده و امروز به عنوان بزرگترین و مهمترین تولید کننده تیوب و نوار در سایزهای مختلف سواری  وانتی   اتوبوسی   باری کشاورزی صنعتی  راه سازی  موتوری دوچرخه ای و اسکوتری در حال فعالیت می باشد. لاستیک خوزستان طی این سالها ضمن تامین  نیاز خودروسازان و بازار داخلی در خصوص تیوبِ با کیفیت نسبت به توسعه صادرات محصولات خویش نیز به نحو شایسته و قابل رقابت اقدام نموده است.

چرا ما ؟

بزرگترین و مهمترین تولید کننده تیوب

لاستیک خوزستان طی این سالها ضمن تامین  نیاز خودروسازان و بازار داخلی در خصوص تیوبِ با کیفیت نسبت به توسعه صادرات محصولات خویش نیز به نحو شایسته و قابل رقابت اقدام نموده است.

بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت لاستیک خوزستان در سال ۱۳۷۶ تأسیس گردیده و امروز به عنوان بزرگترین و مهمترین تولید کننده تیوب و نوار در سایزهای مختلف حال فعالیت می باشد.

گواهینامه های معتبر

کسب گواهینامه های معتبر و استاندارهای لازم جهت تولید محصولات با کیفیت و افزایش سطح رضایت مندی مشتری .

بخشی از جوایز گواهینامه ها و استانداردهای کسب شده

آخرین اخبار

آخرین اخبار و مقالات آموزشی

دلایل افزایش مجدد قیمت تایر

دلایل افزایش مجدد قیمت تایر

پیام فارس – سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان تایر با بیان اینکه تایرهای وارداتی مبنای قیمت‌گذاری تایر ایرانی در بازار شده است، گفت: از این پس تایرهای